Jan Overbekking en de heer Oosterholt

Portret van Jan Overbekking, alias Jan Ni’jveld, en de heer Oosterholt, alias den Gleunigen. De twee mannen zitten naast elkaar op stoelen, vermoedelijk buiten bij een gevel.

Informatie over deze foto – sluiten
Collectie
Nalatenschap
Jaar
jaren 1950
Afgebeeld op de foto
Op de foto zijn twee oudere mannen zittend op stoelen te zien: links Jan Overbekking, ook bekend als Jan Ni'jveld, en rechts de heer Oosterholt, ook bekend als den Gleunigen. Zij zitten vermoedelijk buiten of bij een gevel, met planten op de achtergrond. Jan Overbekking draagt een bril en een licht colbert of jasje; de heer Oosterholt draagt een donker colbert en een hoed. Het is een zwart-wit portret uit Groenlo.
Samenvatting reacties
Uit de reacties blijkt dat de man links is herkend als Jan Overbekking. Zijn kleinzoon Gerrit Buijting noemt hem Jan Overbekking alias Jan Ni'jveld. De man rechts werd eerst aangeduid als Oosterhout, maar dit is gecorrigeerd naar Oosterholt; hij wordt genoemd als de heer Oosterholt alias den Gleunigen. Ook is vermeld dat deze afbeelding eerder als krantenknipsel op ScherpInBeeld stond.
Trefwoorden
Jan Overbekking, Overbekking, Jan Ni'jveld, Oosterholt, den Gleunigen, Groenlo, personen, portret, mannen, oudere mannen, zwart-wit, krantenknipsel

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 2.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

7 gedachten over “Jan Overbekking en de heer Oosterholt”

  1. 4 november 2022 om 14:25

    Deze foto is al eerder als krantenknipsel op SIB geplaatst. Links is mijn grootvader Jan Overbekking alias Jan Ni’jveld en rechts Dhr. Oosterholt alias den Gleunigen.

Plaats een reactie