Jaar: 1955Collectie: Hans Lammers (Bredevoord)
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Eibergseweg.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Hans Lammers (Bredevoord)
- Jaar
- 1955
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is de Eibergseweg in Groenlo te zien in 1955. Links staan woonhuizen langs de straat en op de weg rijdt of staat een Volkswagen Kever. Rechts ligt een open terrein met gras, hekwerken en afrastering. Op de achtergrond staan bedrijfsgebouwen met op een gevel de tekst “Grolsch Bier”, waardoor de omgeving van de Grolsch-brouwerij herkenbaar is. Ook zijn een straatlantaarn en enkele houten elektriciteits- of telefoonpalen zichtbaar, passend bij het straatbeeld van de jaren vijftig.
- Samenvatting reacties
- Uit een reactie wordt de locatie aan de Eibergseweg bevestigd. Daarbij wordt opgemerkt dat het straatbeeld daar, net als op een andere foto van de Mattelierstraat, in de bijna zeventig jaar sinds deze opname sterk is veranderd.
- Trefwoorden
- Eibergseweg, Groenlo, Grolsch, Grolsch Bier, Grolsche brouwerij, brouwerij, straatbeeld, jaren 1950, 1955, Volkswagen Kever, auto, woonhuizen, bedrijfsgebouwen
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Hans, prachtige foto van de Eibergseweg. Net als de foto hiervoor van de Mattelierstraat. Wat is er in de bijna 70 jaar veel veranderd.