Jaar: Waarschijnlijk eind jaren 1960 of begin jaren 1970Collectie: Nalatenschap
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Nalatenschap
- Jaar
- Waarschijnlijk eind jaren 1960 of begin jaren 1970
- Omschrijving
- Een karakteristieke hoek van de Julianastraat in het Rooi-je Dorp in Groenlo. Op de voorgrond staat een markante hoekwoning met een afgeschuinde gevel en een dakkapel. Daarnaast bevinden zich twee-onder-een-kapwoningen met grote dakkapellen en karakteristieke bakstenen gevels. Langs de straat zijn jonge bomen geplant en rechts staat een geparkeerde personenauto. De foto geeft een goed beeld van de bebouwing voordat de wijk ingrijpend werd vernieuwd.
- Trefwoorden
- Julianastraat, Rooi-je Dorp, Oranjedorp, Groenlo, hoekwoning, woonhuizen, straatbeeld, arbeiderswoningen, bakstenen woningen, personenauto, historische bebouwing, Oost Gelre.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Kent u personen, locaties of gebeurtenissen op deze foto? Laat dan een reactie achter onder deze foto.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.