Interieur van de VIVO-kruidenierswinkel van Harrie en Annie Mentink aan de Bernard van Galenstraat in Groenlo. De foto is gedateerd op 1965. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Collectie
- Nalatenschap
- Jaar
- 1965
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is het interieur van de VIVO-kruidenierswinkel Mentink aan de Bernard van Galenstraat in Groenlo te zien, gedateerd 1965. De zaak was van Harrie en Annie Mentink. Rechts staan hoge winkelrekken gevuld met flessen en andere levensmiddelen. In het midden van de winkel staan presentatietafels met verpakte waren en aan de achterzijde zijn extra schappen, planten en de winkelpui of etalage zichtbaar. Het beeld geeft een indruk van de inrichting van een kruidenierswinkel in de jaren zestig, met zelfbediening en een ruim assortiment.
- Samenvatting reacties
- Uit de reacties blijkt dat dit de VIVO-winkel aan de Bernard van Galenstraat in Groenlo was, gerund door Harrie en Annie Mentink. Familieleden herkennen de zaak als de winkel van hun oom en tante en geven aan dat zij er vaak kwamen. De winkel wordt herinnerd als een van de grotere kruidenierswinkels van die tijd.
- Trefwoorden
- Kruidenierswinkel Mentink, VIVO winkel, Bernard van Galenstraat, Groenlo, Harrie Mentink, Annie Mentink, kruidenierswinkel, winkelinterieur, levensmiddelen, supermarkt, zelfbediening, jaren 1960, flessen, schappen
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Kruidenierswinkel Mentink.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Dit is de Vivo, de zaak van mijn oom en tante Harrie en Annie. Harie is een broer van mijn moeder. Vaak geweest in de winkel.
Dit was de VIVO winkel aan de Bernard van Galenstraat in Groenlo van mijn oom en tante. Harrie Mentink en Annie Mentink. Voor die tijd een van de grotere kruidenierswinkels.