Kaping Grolse Kanon

Deze foto hoort bij de Kaping van het Grolse Kanon in augustus 1957. Een groep toeschouwers kijkt toe terwijl een onderdeel van het kanon aan een takel boven de straat hangt.

Informatie over deze foto – sluiten
Collectie
Archief Stichting Scherpinbeeld
Jaar
1957
Afgebeeld op de foto
Op de foto is een moment rond de Kaping van het Grolse Kanon in augustus 1957 te zien. Een deel van het kanon hangt aan een ketting of takel boven de straat. Onderaan zijn vuur, rook en takken of houtresten zichtbaar. Een grote groep toeschouwers, vooral jongens en enkele volwassenen, staat dicht bijeen op de klinkerstraat tussen huizen en kijkt naar de gebeurtenis. De kleding van de omstanders, met korte broeken, jassen en nette pakken, past bij de jaren vijftig.
Trefwoorden
Kaping Grolse Kanon, Grolse Kanon, kanon, Groenlo, augustus 1957, 1957, publiek, toeschouwers, jeugd, straatbeeld, takel, vuur, rook, jaren 1950

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Kaping Grolse Kanon augustus 1957.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

Plaats een reactie