Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.068x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Borculoseweg bij Hotel De Watermolen

Jaar: 1992Collectie: Eduard.M.Smit
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Borculoseweg..
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
1992
Afgebeeld op de foto
Op de foto is de Borculoseweg in Groenlo te zien, bij Hotel Pension Café Restaurant De Watermolen, gezien in de richting van Beltrum. Langs de gebogen rijbaan staan een stoep en een vrijstaand gebouw met pannendak, deels verscholen achter bomen en struiken. Op de weg is verkeer in de verte zichtbaar en het straatbeeld geeft een beeld van deze locatie aan de Borculoseweg in 1992.
Trefwoorden
Groenlo, Borculoseweg, Hotel De Watermolen, De Watermolen, hotel, pension, café, restaurant, café-restaurant, watermolen, weg, straatbeeld, richting Beltrum, Beltrum

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Plaats een reactie