Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.543x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 47 in de wachtrij.

Beltrumsestraat: Hier de hoek waar Albert Heijn gevestigd is.

Jaar: 1949Collectie: Eduard.M.SmitFoto van: collectie : Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
collectie : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
1949
Trefwoorden
beltrumsestraat,electrozaak gunnewiek,bijnaam boertje van gunnewiek,gunnewiek,electrozaak

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Beltrumsestraat: Hier de hoek waar Albert Heijn gevestigd is.”

  1. 17 november 2008 om 12:00

    Er blijkt aan jullie reacties dus wel iets verstopt te zijn wat het dan ook mag zijn….Bennie hoe weet jij dat het achter de voormalige dansschool in de grond zou moeten zitten en is dat jou in je jeugd ook verteld of staat er iets over op bepaalde documenten… en Willy op wiens verzoek ben jij daar gaan zoeken, wist de persoon die dat vroeg er meer van of was het meer van…niet geschoten is altijd mis.

  2. 17 november 2008 om 12:00

    Mo’jn Bennie, den pot met gold zol toch in d’n hof achter Dansstudio Kaak liggen… At ’t neet zo is, he’k toot de drukkeri’je van Weijn-Banningh e’bouwd wier, neet d’n goeien oet de grond e’haald en mot d’r nog ene liggen.

  3. 17 november 2008 om 12:00

    Op verzoek heb ik daar in de buurt al wel gezocht met mijn detector, maar niet de veelbesproken schat gevonden.
    Wel wordt er altijd veel over gepraat.
    Dus daar kan een kern van waarheid in zitten.

  4. 17 november 2008 om 12:00

    wie weet of kan iets vertellen over een schat – pot met munten die ergens achter deze woningen verstopt zou zijn…..mijn opa kon er vroeger hele verhalen over vertellen maar de schat is nooit gevonden dus zou deze er nog moeten liggen……is dit een legende of zit er iets van waarheid in.

  5. 5 januari 2008 om 12:00

    Daarnaasr een sigarenzaak (?) van Wamelink en daarnaast links de boekhandel van Drukkerij Banning. Volgens Roy in een eerdere reactie maakten deze panden in eerdere eeuwen deel uit van een groter geheel. een soort stadsboerderij Roy?

  6. 5 januari 2008 om 12:00

    Theo, klopt helemaal. Dit was inderdaad de electrozaak van Klein Gunnewiek. Dat was in de tijd dat de mensen nog alles lieten repareren en het repareren nog niet zo prijzig was als tegenwoordig, nu we in een wegwerpmaatschappij wonen..

Plaats een reactie