Jaar: 1915Fotograaf: R Hoog AntinkCollectie: Familiearchief
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 2.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotograaf
- R Hoog Antink
- Fotocredit
- R Hoog Antink
- Collectie
- Familiearchief
- Rechthebbende
- Richard Hoog Antink
- Jaar
- 1915
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is een jonge jongen te zien in een studioportret, vermoedelijk J.H.P. (Jan) Hoog Antink. Hij staat rechtop naast een klein tafeltje en kijkt naar de camera. De jongen draagt een net pak met colbert, overhemd en korte broek, met donkere kniekousen en hoge veterlaarzen. Het portret heeft een donkere, eenvoudige achtergrond en is uitgevoerd als oude zwart-witfoto.
- Album
- Diverse Personen / deel 2
- Trefwoorden
- Groenlo, Jan Hoog Antink, J.H.P. Hoog Antink, Hoog Antink, portret, studioportret, jongen, kind, kleding, pak, zwart-witfoto
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Kent u personen, locaties of gebeurtenissen op deze foto? Laat dan een reactie achter onder deze foto.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.