Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.599x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 48 in de wachtrij.

Beltrumsestraat: Boekhandel Hans Konings

Jaar: 1949Collectie: Eduard.M.SmitFoto van: Collectie : Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
1949
Trefwoorden
beltrumsestraat,boekhandel,Konings

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Beltrumsestraat: Boekhandel Hans Konings”

  1. 2 januari 2009 om 12:00

    Klopt de vaders waren broers en hun waren dus volle neven.Ik had er al bij gezet dat ik aan het klooien was.En rap en snel mij alles bekent,meende dat hij toen voorzitter i=of penningmeester was geworden.

  2. 2 januari 2009 om 12:00

    De Ben Lefering(geschreven met g), waar Grady mee getrouwd geweest is, is niet de Ben Leferink, die getrouwd is met een zus van Clemens en Andre Reijerink uit Lievelde, en die later op het Kronenhuis in Winterswijk zat. Ben Lefering van Grady, zat v.a.1962 in het bestuur van Rap en Snel.Was in 1964 secretaris, Grady werd toen penningmeesteres. In 1972 zat Ben nog steeds in het bestuur, samen met mevr. Lefering- Geerdink. Grady toen niet meer.

  3. 1 januari 2009 om 12:00

    Margriet,Eerste huwlijk Ben met Gradius, heb haar met hem verwisseld,en 2e huwlijk als ze tenminste zijn getrouw ,met mejv,Bekkenutte.hoop het na wat geklooi recht gezet teh ebben

  4. 1 januari 2009 om 12:00

    Grady Jongerius was getrouwd met Leverink, ik meen Ben. Hadden een zoon.In 1960 hadden ze daar die handwerkzaak. Ook kon je er nog ladders in nijlonkousen laten repareren.

  5. 30 december 2008 om 12:00

    Deze familie kan ik mij nog goed herrinegen met hun winkel, Volgens mij rookte Hennie altijd sigaren.Een zoon Kokkelder is gehuwd met mejv;Kwak, een dochter van Kwak-Peer.

  6. 29 december 2008 om 12:00

    Vage assciatie: Grady Jongerius met een handwerkzaak. Zij had deze zaak overgenomen van mevrouw Kokkelder, de moeder van Henny, die je op scherpinbeeld op jachtofoto’s ziet staan. Henny Kokkelder was een oom- zegger van mevrouw Verheijen van de Pelikaan.

Plaats een reactie