Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.335x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Ganzenmarkt

Jaar: 1949Collectie: Eduard.M.Smit
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Ganzenmarkt.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
collectie : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
1949
Trefwoorden
ganzenmarkt,huis,schutting,straat

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Ganzenmarkt”

  1. 26 november 2012 om 12:00

    Gerrit,in 14-4-2009 maar Jaap zal weleens af en toe kijken;hij weet niet wat hij mist.Gerrit was te Broeke noch family van de schilder ;jou opa zijn buur.?

  2. 14 april 2009 om 12:00

    Ans, in de oorlog woonde Dankbaar niet in de Beltrumsestraat,hier woonde een Joods gezin,toen deze moesten vluchten is het gevorderd door de bezetters,na de bom en oorlog is de Famlily Dankbaar Beltrumsestraat gegaan.,en later terug.Ik denk dat Dankbaar het wel heeft gekocht, Een zoon heeft daar ook een bedrijf gehad Beltrumsestraat en ben zijn naam vergeten,meende Jef.

  3. 27 november 2007 om 12:00

    Ik weet uit de verhalen dat opa Jan destijds door het oog van de naald is gekropen toen die bom viel. Hij stond – voor zover ik mij uit de verhalen kan herinneren – op het punt de winkel via de verbindingsdeur tussen huis en winkel in te gaan. Daarbij heeft hij volgens mij letsel aan zijn oog opgelopen door rondvliegend glas uit diezelfde deur.

  4. 23 november 2007 om 12:00

    Hallo Jan,
    Dat kan ik niet met zekerheid zeggen.
    Elders in scherpinbeeld zie je het verhaal van Gerard Wissink die aan de ramp ontkwam. Wel weet ik dat meteen of misschien al wel in de oorlog de manufacturenzaak in de Beltrumsestraat zat.

Plaats een reactie