Hotel Café Restaurant De Moriaan aan de Mattelierstraat in Groenlo, gefotografeerd in 1949. Op de straat zijn enkele personen voor de gevel te zien. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Fotocredit
- Coll : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 1949
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is Hotel Café Restaurant De Moriaan aan de Mattelierstraat in Groenlo te zien. Het pand heeft een brede gevel met meerdere hoge ramen op de verdieping en grote openingen of etalagepuien op de begane grond. Aan de gevel is de naam van het hotel-café-restaurant aangebracht. Voor het gebouw staan en zitten enkele personen langs de straat. De straat is bestraat met klinkers of keien en geeft een beeld van het straatbeeld rond De Moriaan in 1949. Bij De Moriaan wordt ook een kegelbaan genoemd in de bestaande archiefinformatie.
- Trefwoorden
- Hotel Café Restaurant De Moriaan,De Moriaan,Moriaan,Groenlo,Mattelierstraat,hotel,café,cafe,restaurant,kegelbaan,horeca,straatbeeld,gevel,1949
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Hotel Café Restaurant De Moriaan.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s