Jaar: 1960Collectie: Eduard.M.SmitFoto van: Collectie : Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 1960
- Trefwoorden
- barakkenplas,1960,ter horst,begraafplaats
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Jan maar ook Gerrit en Dirk: bedankt: op sara staan ook fotos.
Beste Paul als je bij zoeken kerkhof lepelstraat in tikt zit er een foto bij waar wat op staat van het kerkhof een reactie van 2008
Beste mensen, ik ben op zoek naar een foto van de voormalige begraafplaats aan de Molenberg.
Deze foto heeft op SIB gestaan, met uitgebreid commentaar van Bennie Br, maar ik kan ‘m niet meer vinden. Wie weet waar die staat???
Weer scherp opgemerkt Gerrit!
Mijn vraag naar de functie van Dhr. ter Horst komt doordat ik hem op diverse foto’s op SARA en SIB met een ordner in de hand of onder de arm terug zie, allemaal foto’s gemaakt in 1961. Hij was kennelijk de begeleider van de fotograaf die in opdracht een serie foto’s van de Grolse binnenstad heeft gemaakt.
Bernard ter Horst was gehuwd met Woeltjes,zijn functie was plansoenarbeider,zijn zoon woont Winterswijk; en is jaren bij de ns geweest,zie hem nog weleens.
Er staat me iets van bij, dat Bernhard ter Horst bij de gemeente werkte, in de plantsoenen?
Welke functie had de heer ter Horst?
De hr. ter Horst woonde in de Wilhelminastraat, naast Bernhard en Mietse Houben. Zijn zoons heb ik goed gekend, Bennie Jan en Wim.Dus niet in de oranjestraat, later zijn ze volgens mij naar de pr. Frederik Hendrikstraat verhuisd