Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.335x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

St.Vincentius-Gasthuis : Foto van 1934. Gasthuis,annex ziekenhuis in de dertiger jaren.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album St.Vincentius-Gasthuis.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie: Eduard.M.Smit
Trefwoorden
gasthuis,st vincentius,beeld,kruis,vincentius,1934

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

15 gedachten over “St.Vincentius-Gasthuis : Foto van 1934. Gasthuis,annex ziekenhuis in de dertiger jaren.”

  1. 28 augustus 2011 om 12:00

    Johan klopt ik heb ze zelf diverse keren helpen maken toen ik begin jaren 50 bij Theo Porskamp werkte later had Lanters de opslag bij zijn huis in de kloostersteeg als je er langs liep zag je de kisten recht opstaan

  2. 28 augustus 2011 om 12:00

    Ik dacht dat er vroeger de kisten na het overlijden van een persoon een kist werd gemaakt door een timmerman uit groenlo bij voor bleed bernard Bluemink dat heb ik wel eens gezien ik heb er eens in gelegen de deksel er op maar was wel angstig het was een grap van Jan Bleumink de zoon van Bernard

  3. 14 januari 2010 om 12:00

    Jan Oostendorp,weet jij nog dat hier achter dit gebouw de oude mannetjes zaten,heb je Snoek en hinneman Zweers nog gekent,en de oude hr Rotman maar die had een kamer links voor aan,hij deed veel post en andere dingen weg brengen,altijd prima gekleed en heel behulpzaam.

  4. 17 februari 2009 om 12:00

    Beste Ans en Bennie, Als er onder een foto vermeld wordt…..foto van…., is dit de laatste bekende datum die bekend is bv door afstempeling postzegel, geschreven datum op de achterkant etc. Dit wil dus niet zeggen dat deze foto ook daadwerkelijk uit 1934 stamt.
    Zie uitleg over jaartallen onder de foto op de home pagina. Dit even ter info. Mvrg de redactie

  5. 10 december 2008 om 12:00

    Rechts zie je nog een huisje na de oolog lagen hier mensen met TBC en buiten had men ook huisjes staan waar patienten in zaten,maar dat zullen wel meer mensen weten.

  6. 10 december 2008 om 12:00

    Inderdaat heeft daar de lijkkoets gestaan ,en er is daar nooit geen lijkhuisje geweest .Ook heeft de Technische man er niet gewoond deze heeft gewoond is het huis van Jan Rikken Smitsteeg a 230 Jan die is toen Tramstraat gegaan.Even terug komen over dat lijkhuisje mijn vader heeft n,klein broertje vroeger verloren circa jaren 20en is ook begraven op de oude kekhof Lepelstraat,ook hier stond een dodenhuisje bij,waar Lanters de kisten had staan en ook opslag.Maar hij heeft toen aleens verteld dat de nonnen alijd onder in de kelder gelegen onder de kapel de opbarink verzorgden.

Plaats een reactie