Jaar: 8 en 9 december 1961Collectie: Eduard.M.Smit
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Overstroming Slinge 1961.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Coll : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 8 en 9 december 1961
- Trefwoorden
- overstroming slinge,1961,overstroming,slinge,veroorzaakte,overlast,laantje van lasonder, laantje,lasonder
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Links op de foto zie je volgens mij een kap van een woning aan de Stationsstraat, Kimpenkamp?
Martie,zaten an dee ballonnen n; kaartjen ,en wee had den eersten pries,en van hoo wiet kwamen ze?
Gerrit bedankt, dat is duidelijk, n u kan ik mij er een beeld bij vormen. Ik zat vanaf de Winterswijkseweg te redeneren.
Martie, je kijkt hier vanaf de Morgenzonstraat richting het bruggetje over de Heuzelsgoot dus de gracgt is aan de rechterkant achter die boomgaard.
Ik kan mi’j herinneren dat d’r nao de karmisse altijd zovölle kapotte ballonnen in ’t Laantje van Lasonder lagen. As kind begrep i’j daor niks van. Dat ze dat maor zo weg gooie’n, sunde! Aoverigens, kan ik mi’j moeilijk ne beeld vormen van ’t Laantje van Lasonder zoals ’t steet af-e-beeld op de foto hierbaov’n. Klopt ’t dat de hier niet zichtbaore grafte links van de afzetting ligt?
Zat d’r ok zo’n gummeken an’t ende….
potlood foto’s, Caran d ‘Ache full colour bedoel je?
Ans, daar heb jij toen toch geen foto’s van gemaakt?!
Eng he Peter? Toen ik het woord voor het eerst hoorde dacht ik inderdaad aan potloden, dat was in the fifities.
Je had in die tijd inderdaad vulpotloden. Allemaal verleden tijd. Zelfs de foto’s hebben we niet meer.
Toen nog wel ja.
Martie volgens mij waren het vulpotloden
Het Laantje van de zonde?
Peter, waren die potloden van Bruynzeel?
Vrouwen/ meisjes liepen er ’s avonds meestal niet alleen. Het was in Groenlo een heel bekend vrijerspaadje ! Vooral met de kermissen was het er erg druk. Veel bekenden daar tegengekomen begin jaren 60 !!!
Klopt Ans, Vanaf het Laantje van Lasonder liep een pad naar de winterwijkseweg, kwam uit bij de brug. Rechts een boomgaard. Het punt waar de fotograaf stond, achter hem/haar, daar waren net nieuwe huizen gebouwd, toen nog geen jaar oud. De mensen die er woonden knepen hem wel, ze wisten niet hoe hoog het water nog zou stijgen. Overigens op dat paadje naar de winterswijkseweg liep in de jaren 1960-61 ’s avonds een potloodventer. Langs het pad waren veel struiken en bomen waaruit hij plotseling tevoorschijn kwam. Vooral vrouwen durfden niet over het pad te gaan.
ik denk dat we hier in de richting van de Winterswijkseweg kijken en dat links een ondergelopen weide is. Rechts zie ik ook bomen in het water staan.
Ans, op het bordje staat rijwielpad. Mvrg de redactie
moeilijk te zien marc. Ook kan ik niet lezen wat er op het bordje staat
links licht toch de gracht en de slinge toen