Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.704x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

Emmasingel

Collectie: Joke Groot Kormelink-KuengerFoto van: Coll : Joke Groot Kormelink-Kuenenger
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Coll : Joke Groot Kormelink-Kuenenger
Collectie
Joke Groot Kormelink-Kuenger
Trefwoorden
emmasingel,hoek,marijkestraat,straat,kinderen,aanleg,fiets

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

9 gedachten over “Emmasingel”

  1. 13 februari 2008 om 12:00

    Hallo Roy, op de locatie die jij voor ogen hebt staat volgens mij nu een woning in de vorm van een kleine boerderij. Deze woning is echter gebouwd in de jaren zeventig van de vorige eeuw. Qua locatie kan het kloppen wat Joke hierover verteld.

  2. 13 februari 2008 om 12:00

    Op de kruising Trompstraat en Hartebroekseweg staat nu nog een oudere woning, tenminste ouder dan de nieuwbouwwoningen uit de jaren 70. Is dit de bewuste boerderij?

  3. 11 februari 2008 om 12:00

    Hallo Martie
    Deze foto is gemaakt zoals al werd gezegd op de hoek van de Emmasingel/Marijkestr.Als je nu op deze plek gaat staan en je maakt de zelfde foto dan zie je een stukje van de Watermolenschool en Adm.Helfrichplein.Om bij het huis te komen moest je door de Trompstraat en op de kruising met de Hartebroekseweg daar stond dit huis.

  4. 10 februari 2008 om 12:00

    Hallo Joke, kun je je nog herinneren waar ongeveer de boerderij van Wayerdink lag ten opzichte van de huidige situatie? Verderop aan de andere kant van de Emmasingel lagen nog de boerderijen van Klein Zeggelink en Otten. De boerderij van Klein Zeggelink heeft nog heel lang dienst gedaan als peuterspeelzaal Ukkepuk. Het huidige Sam Sam.

Plaats een reactie