Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.578x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 48 in de wachtrij.

Grolse Kanon

Foto van: Coll : Marhilde Steenbergen
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Coll : Marhilde Steenbergen
Trefwoorden
kanon,houtwal,kanonswal,kanonsbulten,bankje,persoon

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

3 gedachten over “Grolse Kanon”

  1. 21 februari 2008 om 12:00

    Helaas is de ansichtkaart niet beschreven/gedateerd. De dame heeft plaatsgenomen op dezelfde bank als de heren op de vraagtekenfoto? Klopt het dat deze bank nu op de Halve Maan is geplaatst?

  2. 20 februari 2008 om 12:00

    Foto is gemaakt tussen 1905 en 1920. In Grols verleden nr 8 staat op bladzijde 3 een reeks kleine foto’s. In de 2e rij (1e foto) zie je een evrgelijkbare foto uit 1920. Je kunt dan ook zien dat de kanonsloop met de balken dan in de richting van de Eibergseweg staat opgesteld.
    Mooie foto trouwens.

Plaats een reactie