Pand aan de Lichtenvoordseweg

Deze foto toont een pand met loods of schuur aan de Lichtenvoordseweg in Groenlo, gefotografeerd in 1987. Het gebouw werd in 1988 gesloopt.

Informatie over deze foto – sluiten
Fotocredit
Coll : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
1987
Afgebeeld op de foto
Op de foto is een pand met een loods of schuur aan de Lichtenvoordseweg in Groenlo te zien. Het gebouw heeft een rood pannendak en een gedeeltelijk open houten bovenbouw. Aan de straatzijde staan een bakstenen muur met gemetselde pijlers en een metalen hekwerk; links loopt een verhard pad langs het pand. De opname dateert van 1 oktober 1987. Uit de archiefgegevens blijkt dat het pand in 1988 is gesloopt. Het pand wordt in reacties in verband gebracht met bouwbedrijf Reukers en later gebruik door de gemeente.
Samenvatting reacties
In de reacties wordt gewezen op een andere foto in hetzelfde album waarop hetzelfde pand staat. Daarbij wordt dit pand gekoppeld aan bouwbedrijf Reukers. Ook wordt vermeld, en bevestigd, dat de loods later door de gemeente is gebruikt.
Trefwoorden
Groenlo, Lichtenvoordseweg, pand, loods, schuur, hek, gemeentewerken, bouwbedrijf Reukers, Reukers, gesloopt 1988, 1987

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Lichtenvoordseweg.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

2 gedachten over “Pand aan de Lichtenvoordseweg”

  1. 4 oktober 2008 om 12:00

    foto 9 in dit zelfde album gaat ook over dit pand.
    daarword gezegd dat dit het pand van bouwbedrijf reukers is???
    later is de loods ook door de gemeente gebruikt.
    klopt dit?????

Plaats een reactie