Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.688x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

Deken Hooijmansingel

Foto van: Collectie : Bennie Klein Zeggelink
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Bennie Klein Zeggelink
Trefwoorden
deken hooijmansingel,

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Deken Hooijmansingel”

  1. 3 maart 2009 om 12:00

    Dit huis is zolang ik weet bewoond door kolenboer Kolkman die werkte bij Huiskes. Later door Frank. Ernaast woonde Tante Trui Huiskes. Zij woonde aan het erf waar de kolen lagen. Wij woonden er pal tegenover.
    Johan Kolkman, een zoon, is priester geworden en naar Kameroen vertrokken. Hij leeft niet meer.
    Bij zijn priesterwijding was er een processie in Groenlo en hij gaf zelfs een feestje voor ons buurkinderen.

  2. 22 september 2008 om 12:00

    De weg was te smal om te dienen als ontsluiting vanuit Beltrum/Borculo in de richting van de verbinding met de nieuwe Rondweg via de Barkenkamp. Zeker om een ventweg voor de ’tramarbeiders’woningen aan te kunnen leggen. Op de foto zie je dat het nog echt een ‘wijkstraat’ is en geen echte lokale hoofdverkeersweg.

Plaats een reactie