Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.519.650x bekeken en hebben 37.483 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

2_woerdseweg1

Jaar: 21 mei 2004Collectie: Eduard.M.SmitFoto van: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotograaf
Eduard.M.Smit
Fotocredit
Foto : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
21 mei 2004
Trefwoorden
woerdseweg, 2004, toegansweg, wasserij Slijkhuis, Slijkhuis, lageschaar, schoorsteen

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “2_woerdseweg1”

  1. 21 februari 2010 om 12:00

    Ja Paul, en loop nog eens verder door links langs de oude wasserij en langs de rand van een maisveld naar de oude beekbedding, een ei ndje rectsaf in de richting van de Twenteroute en je hebt een prachtig zicht op Groenlo met zijn twee torens.

  2. 21 februari 2010 om 12:00

    Ja, Ans, het uitzicht is prachtig, ik raad iedereen aan om er naar toe te wandelen: vanuit de Vemertuin kijk je, door de hekken heen, prachtig op het centrum van Groenlo. Werkelijk uniek.
    Ik hoop dat de gemeente zorgvuldig om gaat met de nieuwbouw in dit gebied.

  3. 21 februari 2010 om 12:00

    Dag Jan,
    in de herfst heb ik een foto gemaakt bijna vanuit dezelfde hoek, helaas vanmiddag net van mijn site geveegd. Ik moet je zeggen dat ik het uitzicht nu heel wat mooier vind. Dit hele gebiedje, de Woerd, komt wel heel goed tot zijn recht nu. De Vemertuin ligt links net buiten beeld. Van de andere kan blijft het natuurlijk doodjammer dat de Grolsch weg is.

  4. 21 februari 2010 om 12:00

    Ans op eens herriner ik mij dat die hal tot ongeveer 3 meter hoogte metselwerk had met daar boven witte damwand platen dus het raadsel van de achtergrond op foto is op gelost gr jan

Plaats een reactie