Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.348x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Kloostersteeg

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Kloostersteeg.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Bernard Bonenkamp
Trefwoorden
kloostersteeg,fiets,hond,kerk,calixtuskerk

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

19 gedachten over “Kloostersteeg”

  1. 12 augustus 2012 om 12:00

    Ne meneer weet oet den vreemden [Rotterdam]had de hoart dat in Grolle zonne mooie karke stondt noa de tied kwam hë bie Lanters te rechte.hé bestelde een pakje strand sigaretten,lanters zeg a.u..b mijnheer ,volgens mij schreef je het toen nog met een lange ij meneer,moar Lowie Messink de kapper stondt ook in de winkel zijn praatje te hollen met Lanters,Lowie zeg meneer strand,ja zeg meneer in het Hollands maar in het Engels strend,ja zeg Lowie;old mack stop ie in de bek,wat zeg den meneer wat is dat voar taaltjen,Lowie ;echt Grols,waar licht Grols zeg meneer,och zeg Lowie an de eibargseweg doar lig grosch,nooit van gehoord zeg meneer,Lowie zeg ,meneer drink ie dan geen bier,nee alleen Fransecognac,och zeg Lowie zo hef ieder zien drankjen,moar doo mie moar ne borrel bie Grade Meijer of bie kras dat smekt mie het beste.Joa die mooie olde tied met dee leu,Takkie ,Legro,Willem Anten, den joep Wallerbos,Olden kotjen,Appie van het Hemeltjen woar Koopmans en Jan Nales onder het scheren ne borel donken den deet Marie in ;de vrouwe van Jan Nales,,en om neet te vergetten den olden hr Siebelder den weet noast Manny Mendels woonde,en Schotman met zien zwager Soeltjen Huitink , Theo Koster onzen geweldigen buurman en melkboer,en Gunewieck oet de Leppelstroate,allemaol verdwenen oet dat mooie Grolle.Moar zo geet het ;er is ne tied van kommen en goan,de jonge genaratie zeg dit niks,moar doar bunt noch vólle Grolsen dee weet wal woar ik het oaver heb over dee mooie olde tied,no ziet wie boeten met ne laptor op de toafel enne pólle bier en ne makkelijken tuinstool,vr;ogger zaten de leu ook in den tuin,joa op ne stoal van de keuken of ne eier kiste,ja ne hel andere tied no,bun ik blie dat ik dat noch met mach maken kan;good goan en maak er wat van.Zal eindigen met de spreuk wat gisteren Pukkie Rave tegen mie zij,Bennie,was deus was kas was sas dan noch meer.;of need dan.
    good goan en we weet zee ik oe op de Grolse karmisse volgende wekke.

  2. 12 augustus 2012 om 12:00

    Joop,je bent nog goed op de hoogte,Wim was hij niet bij rap en snel,Gerven had een grote herdershond,ja en Bennie Schreurs de timmermans zoon van Josef.Gerven had een af gerichte hond daar liep hij mee op de kerkwal en was aan het oefenen,volgens mij was hij ook bij de hondenclub ;zoals hij vertelde,maar het dier trok zig nergens wat van aan,luisteren at barst aij het gloaft.

  3. 12 augustus 2012 om 12:00

    Gerven wweet ik heel goed daarna buurjongen Jos Niewenhui zijn vader heette Wim, was leider bij Sparta. De moeder van Jos was een van de Jong,
    Daarna ene Schreur volgens mij een timmerman van beroep.
    Gerven handelde in yextiel volgens mij later een winkel bij de spiegel in de ……..straat.
    Met vriendelijke groet, Joop

  4. 12 augustus 2012 om 12:00

    Joop,vervlogen tijden ,en nu zijn wij oud,maar herinneringen blijven ,en het mooiste is van de sib wij zien het nog.prachtig hé.gr ps Joop weet je nog dat Gerven en zijn vrouw en oma hierlinks woonden ,en Smit,en NieenhuisWim-de Jong]

  5. 7 september 2010 om 12:00

    Links dat oude (stads)boerderijtje heeft mijn vader (Gait van Druten) in gebruik gehad.
    Ik speelde er wel eens in. Volgens mij heeft mijn vader daar ook varkens gehad.
    Het woongedeelte aan de achterkant had in die dagen Siebelder in gebruik. Wat ik me nog kan herinneren lagen daar leuke dingen. sabel bijzondere messen volgens mij uit Indonesie. Als kinderen vonden we dat spannend om daar rond te struinen.

  6. 16 mei 2009 om 12:00

    Achter de eerste deur links woonde inderdaad een Nieuwenhuis maar niet H.M maar H.W Nieuwenhuis de jongste zoon van onze laatste Stadsomroeper. Wim en Sjoertje Nieuwenhuis hebben daar tot mei 1961 gewoond

  7. 16 mei 2009 om 12:00

    Peter,dan had ik dat toch goed onthouden ,Wim, was een geweldige turner even als zijn broer Bernard,[beerken] maar of ome Nólle ook turnen weet ik niet meer,Nólle was namelijk gehuwd met een zus van mijn moeder Anna.

  8. 15 mei 2009 om 12:00

    Bernard,bij de eerst deur links
    woonde.
    H.M.Nieuwehuis. meende Wim, een oom van Wim ,uit Borculo Een deur er voor niet zichtbaar woonde J.H Smid.Die bergplaats weet ik niet meer waar die van was.Achter die regenpijpen rechts bij Timmen woonde Gait Verdruten een broer van de groenteboer en Herman.

Plaats een reactie