Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Home.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Foto : Robert Jan Scholte van Mast
- Trefwoorden
- Houthandel en Stoom - houtzagerij firma J. Nahuis :
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Die rondleiding had ik ook kunnen geven aangezien ik ook ter zake deskundig ben.
Mijn ouderlijk huis.
Hier de schuur waar de auto (op foto 15 in deze map) voor geparkeerd was, in latere tijden…
Dit is het huis van te Bulte ik heb er vroeger veel gespeeld ,links van het huis de schuur daar naast een schuur met de fietsen stalling v/d werknemers van Nahuis en daar naast de garage van Theo Nahuis
Marian,bevestig dat zij in dar huis heeft gewoond,duindelijke kan het niet wezen.on neet dan.zie haar mail.
volgens mij stond het kantoor hiervoor aan de winterswijkseweg waardoor je dit huis bijna,niet, kon zien
jan oostendorp heeft het wel goed. in dit huis heeft altijd de fam te bulte gewoont van sr t/m de kinderen, die hierna zijn verhuist naar de borculoseweg. toen is de woning gesloopt. links kun je nog net een stukje van de zagerij zien. foto genomen vanaf de winterswijkseweg.
nahuis met de pofbokse heeft gewoont op wat nu de hoek is oude winterswijkseweg/de horst. vanaf de oude winterswijkseweg gezien links.
Fam.teBulte woonde voor Nahuis aan de Oude Winterswijkseweg,later op dit huis stond tussen het huis van Nahuis en het kantoor.
theo
Och ja hr Plume ,het is de olde Winterswijkseweg,ook jij je zin,maar ik weet wel dat er na Zwolle gaat,jij ook.ja toch.
Dat kan niet kloppen,achter de houtzagerij Nahuis is de Oude Winterswijkseweg.
Hr Oostendorp,Marian zal het wel weten,wie is er dan in het huis is gekomen van te Bulte,zeg het maar,en als ik deze foto zo bekijk is dit de achterkant Nahuis en de achterkant lag Olde Zwolseweg.of neet dan.
In dit huis woonde de Fam ten Bulte Nahuis woonde aan de Oude Winterswijkseweg aan de andere kant van de werf
Na een verbouwing kwam er Nahuis -Gunnewijk te wonen,het huis stondt bijna aan de olse Zwolseweg.
dit is mijn oudershuis, hier ben ik opgegroeid , heb hier tot 1966 gewoond
Hallo Bennie,
Op 13 juni a.s heb je een herkansing, dan wordt namelijk de 2e Vestingdag gehouden en dan is de Stoomhoutzagerij ook weer te bezichtigen.
Eigenlijk had je hier 9 mei op vestingstaddag moeten zijn. Alles was hier weer in bedrijf.
Wat mooi dat het allemaal bewaard is gebleven……..vorig jaar een rondleiding gehad met een deskundige op de zagerij die het allemaal heel goed wist en kon zeggen………..mooi moment was het dat ik op het einde van de rondleing kon vertellen dat 45 jaar geleden Jan Rensing en daarna Jan te Barge mijn buurman waren geweest ……..Jan te Barge heeft jarenlang de vogel gemaakt voor het vogel schieten met de Grolsche kermis.