Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.672x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

11_panoramakerktoren04

Foto van: Foto : Richard Stöteler
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Foto : Richard Stöteler
Trefwoorden
Panorama foto : Deze foto is genomen vanaf de R.K. Calixtustoren. Deze foto is gemaakt vóór de aanleg van de rondweg. Fraaie aangezicht op de begaafplaats en het oude kerkepaadje (van het kerkhof naar het Marianum).

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

2 gedachten over “11_panoramakerktoren04”

  1. 20 mei 2009 om 12:00

    Gemaakt tussen 1890 & 1899 vanaf de Calixtus die in 1908 is gebouwd?? Voor de aanleg van de rondweg klopt, die plannen hadden ze toen nog in beraad.

  2. 20 mei 2009 om 12:00

    Bernard bedankt voor je oplettendheid, ik heb het jaartal inmiddels veranderd. Foutje van de redactie, had een verkeert jaartal aangevinkt. Mvrg André

Plaats een reactie