Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 9.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : André Maarse
- Trefwoorden
- diverse personen,v v n a,wilhelmien maarse en gerrit maarse,paard,wagen,hermien schutten,tenbergen,schutten
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Ja Richard zo is het maar net.
Bedankt Andre. Toch een heel ander verhaal geworden dan de discussie in 2011
Harry bedankt voor de info, de namen staan inmiddels onder de foto.
Redactie, svp de juiste namen aanvullen onder de foto volgens H. Schutten. Ps. Deze namen zijn juist, na informatie gevraagd te hebben aan G. Schutten.
misschien kan ik helderheid brengen in deze foto.
ik weet niet anders dan dat dit de fam. maarse is met de fam. schutten.
mijn broer heeft deze foto ook en heb hem diverse keren gezien bij mijn vader en moeder.de personen zijn; links mevrouw willemien maarse-de meijer en afkomstig uit twenthe en werkte voor dat ze getrouwd was bij sjamin in winterswijk. zij was viendin met mijn moeder de 2 e vrouw op deze foto. de linkse man was gerrit maarse en de rechtse man dat is mijn vader. mijn vader had er wel eens over dat zij met hun vieren gingen rijden.mijn moeder is hermien schutten – tenbergen en kwam uit winterswijk een dochter van johan tenbergen.
als er nog twijfel is kunt u het misschien navragen bij marietje tenbergeb-wameking aan de oranjestraat 8 omdat marietje schoonzuster is van mijn vader en moeder
Deze foto heeft wel heel veel reacties opgeroepn.
Nog even een reactie op het bericht van 3-6-2011 van Dirk van der Meer. Op de achterzijde van de foto staat slecht leesbaar met potlood geschreven “juni 1943” Ik moet aannemen dat dit de datum is waarop deze foto is gemaakt. Dirk, met 1940 zat jij er dicht bij. Chapeau!
Beste Sibbers, het is toch steeds verbazingwekkend tot welk een discussie een simpele foto kan leiden. Ik vind het prachtig dat ik de namen van de mij onbekende personen nu met zekerheid kan noteren. Met dank aan allen en in het bijzonder aan Jan Oostendorp en Henriëtte.
REDACTIE, de juiste namen kunnen onder de foto ingevuld worden :
Wilhelmien en Gerrit Maarse,
Femia te Loeke en Jan ter Bogt(Koeling , uit Voor-Beltrum)
Zi is het cirkeltje weer rond.
Henriette volgens mijn Vrouw ging jij niet om met onze Dochter maar je Zus Ingrid excuus
Hallo Andre je kunt nu de juiste namen bij de foto in vullen gr Jan
Hallo Henrie”tte weet jij ook nog waar die foto is gemaakt ik weet nog goed dat jij met onze dochter Lucy omging die woont nu in Alkmaar Groeten
Jan Oostendorp,dan had jij het toch 3-6 2011 al goed gezien.,jij kent ook iedereen.
Hallo,
Ik kreeg deze website doorgestuurd en herken mijn vader en moeder Jan te Bogt (Koeling, uit Voor-Beltrum) en Femia te Loeke (uit Avest).
Ze woonden later in de Groeneweg. Mijn oudere zussen zijn inderdaad de tweeling Joke en Maria, ik ben 3 jaar jonger dan zij en heb nog een 7 jaar jongere zus Ingrid.
Volgens mij, En waar kwam de vrouw van Jan ter Bogt vandaan?,daar ik ze allen heb gekent en kijk naar de verliefde dame ,sprekend de tweeling van het echtpaar Jan ter Bogt.
Martie,dit is correct klopt precies.mvg
Theo, zoals ik het hierboven heb gelezen zou het kunnen gaan om Jan en Hermien Schutten. Mochten zij het zijn die op de foto staan, dan zijn zij de vader en moeder van Harrie en Gerard Schutten. Hermien kwam van Winterswijk en haar meisjesnaam was Tenbergen.
Sorry het woord gegaan vergeten
Gemakshalve wordt er maar van uiit dat het Jan en Hermien Schutten zijn op vallend is dat de Fam ter Bogt en Schutten Buren van elkaar waren we wachten af
Hallo Dirk,foto ook gezien.Je ziet hier dus de vader van Jan tevens de opa van Harry,moet ik het goed hebben.mvg
Wellicht helpen de geboortedata iets bij de datering: Gerrit Maarse was van 1912, Jan Schutten van 1917.
Op www. schuttenbouw. nl staat trouwens een mooie foto van zijn vader, metselaar Gradus Schutten, geboren 1880.
André, kun jij enig uitsluitsel geven over het jaartal van de foto.
Jan, ik heb de foto geschat aan de hand van de personen die er in zitten. Van sjeeskes heb ik gin kennis.
Martie ik schat 1940 maar de Sjees is veel Ouder
Ik doe een gok, de foto is van ± 1945/50.
Wie weet hoe oud deze Sjees is ik heb er nog nooit een gezien met zulke banden om de Wielen ?
André, we blijven het volgen.
Dat zou zo kunnen,Jan en Hermien Schutten.Jammer dat de huidige aannemer Harrie niet aan SIB mee doet, dan kom je er zo achter.mvg
Beste Martie, de foto heb ik geplaatst opdat sibbers mij kunnen informeren over de personen naast mijn oom en tante. Op de achterzijde van de foto geen enkele aantekening over personen en plek van opname. Willy kon wel eens “warm” zijn met Jan en Hermien Schutten. Die namen heb ik in het verleden wel eens horen noemen binnen familiekring.
Volgens mij is het tweede stel op de futo Jan en Hermien Schutten van Aannemer Schutten uit de Groeneweg.
André, dat is een goeie. Van dat “heen en weer” is ook al eens een liedje gemaakt, Drs. P. En zo kunnen we misschien nog wel even door gaan. Wat betreft de foto; het kan overal gemaakt zijn, maar is je misschien bekend waar? Mvg. Martie
Martie ,Meer tekst is er eigenlijk niet.staat wel op you tube.
Martie, dat zeg ik in mijn bericht. Het bekende liedje “Van Voor Naar Achter Van Links Naar Rechts”. Je zou er toch het heen en weer van krijgen!
gr, André
André, is daar niet een liedje van?
Het bekende liedje: v.v.n.a.v.l.n.r…………………….links vooraan zit Wilhelmien de Meijer uit Winterswijk,later of toen al de echtgenote van mijn oom, daarnaast mijn oom Gerrit Maarse, dan de onbekende dame en daarachter Jan ter Bogt? Sibbers, bedankt voor het speurwerk.
Jan, ik zou niet durven om jou in de maling te nemen. De manier waarop jij de foto interpreteerde en de manier waarop ik dat deed kwamen blijkbaar niet overeen met elkaar, vandaar dat ik door ging met vragen wie nou wie is. Als we aan het eind van de rit alle namen bij de foto hebben en ook nog weten wie waar zit in de sjees, dan hebben we weer een stukje Grolse historie voor het nageslacht feitelijk vastgelegd, dat is het doel.
Gerrit die bedoel ik zijn Dochter was een van de Tweeling en was getrouwd met een van Aalst zij is al jong verongelukt Jan zelf heeft de laatste 20 Jaar op de Grolsch gewerkt op het Filmpje van mij is hij nog 2maal in beeld 1keer met het feliciteren en een keer aan tafel maar of hij de man in de Sjees is ???
Jan, die heb ik gekend. Hij was volgens mij werkzaam bij de maalderij van dikken Huis in ’t Veld aan het Stationsemplacement. Heette zijn vrouw niet van Alst of zo iets? Of is één van zijn dochters met van Alst gehuwd?
De dame rechts is zo te zien in de 7-de hemel.
Gerrit dat klopt en als je het goed bekijkt zitten er 2 links en 2 aan de achterkant heb jij Jan te Bogt nog gekend ze woonden naast Frans Blankenborg ?
Moar Jan, d’r zit ok nog ne linkse en rechtse kante an en in den sjees stap ie’j van achter’n in.
Martie ik dacht dat je mij in de maling wou nemen want Andre heeft het volgens mij duidelijk aan gegeven ze zitten eigenlijk op een rij en de voorkant van de Sjees zit volgens mij achter de kont van het Paard gr
Gerrit, hartelijk dank.
Martie, vlnr Wilhelmien, Gerrit Maarse en mogelijk Mevr. ? en Jan ter Bogt zoals Jan O. suggereerde
Aanvulling op bovenstaand bericht: “wat ik niet ken”.
Jan, het gaat er niet om wat ik wel ken, het gaat er om wat niet ken. Wie is nu wie op deze foto? Mvg. Martie
Martie je kent het v.v toch wel van links naar rechts
Jan, zitten Wilhelmien en Gerrit v.v.n.a. aan de linkerkant of aan de rechterkant van de sjees?
Martie bij de foto staat de afkorting V.V.N.A van voren na achter
Wie zijn nu Wilhelmien en Gerrit Maarse, de personen links of rechts?
Achterse Persoon zou Jan ter Bogt (Koeling) uit voor Beltrum kunnen zijn met zijn Vriendin woonden later in de Groeneweg ??
Erg mooie foto. Zijn dit Gerrit en Wilhelmina Maarse van de Borculoseweg?
Wanneer zou deze foto gemaakt zijn? Als ze hier ongeveer 30 zijn, zal dat rond 1940 geweest zijn.
prachtig
Een mooie ouderwetse Sjees het lijken wel massiefe banden
Hallo Andre,pracht foto deze.mvg