Nieuwe duiker Beltrumsestraat / Ruurloseweg

De foto toont de nieuwe duiker onder de brug bij de Beltrumsestraat en Ruurloseweg in Groenlo. Op de brug is ook de bushalte te zien.

Informatie over deze foto – sluiten
Fotocredit
Collectie : Eduard.M.Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
1988
Afgebeeld op de foto
Op de foto is de nieuwe duiker onder de brug bij de Beltrumsestraat en de Ruurloseweg in Groenlo te zien. De gemetselde brug ligt over een watergang en heeft een metalen hekwerk als leuning. Op de brug staat een bushaltebord; aan de overzijde lijkt ook een overdekte abri te staan. Links op de achtergrond staat Villa Casa Cara, met daarvoor beplanting en bomen langs de weg.
Samenvatting reacties
In de reacties viel vooral de bushalte op de brug op, evenals de mogelijke overdekte abri aan de overkant. Ook werd de datering besproken in verband met het busverkeer door de binnenstad en de aanleg van de rondweg. Daarbij werd als openingsdatum van de rondweg in Groenlo 21 juli 1988 genoemd.
Trefwoorden
Groenlo, Ruurloseweg, Beltrumsestraat, duiker, nieuwe duiker, brug, bushalte, abri, Villa Casa Cara, rondweg, watergang, 1988

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Ruurloseweg.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

8 gedachten over “Nieuwe duiker Beltrumsestraat / Ruurloseweg”

Plaats een reactie