Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.350x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Kantoor Grolsch aan de Eibergseweg

Jaar: jaren 1950Collectie: Tom Geurkink
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Eibergseweg.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Tom Geurkink
Jaar
jaren 1950
Afgebeeld op de foto
Op de foto is het voormalige kantoor van Grolsch aan de Eibergseweg 10 in Groenlo te zien. Het bakstenen pand heeft een pannendak met dakkapellen en een ingang met een bord naast de deur. Voor het gebouw staat een personenauto geparkeerd en op de stoep staat een pompzuil. Links zijn aangrenzende panden, een straatlantaarn en bovenleidingen zichtbaar in het straatbeeld met klinkerbestrating. Het adres is bekend als voormalig kantoor van Grolsche Bierbrouwerij Nederland B.V., Eibergseweg 10, Postbus 16, 7140 AA Groenlo.
Trefwoorden
Groenlo, Eibergseweg, Eibergseweg 10, Grolsch, Grolsche Bierbrouwerij, Grolsche Bierbrouwerij Nederland B.V., voormalig kantoor, kantoor, bierbrouwerij, straatbeeld, jaren 1950, personenauto, pompzuil, klinkerbestrating

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Plaats een reactie