Jaar: jaren 1950Collectie: Tom Geurkink
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Cafe De Klok.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Tom Geurkink
- Jaar
- jaren 1950
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is Café De Klok in Groenlo te zien, met de naam van het café op de gevel en een uithangbord van Grolsch bier. Het pand heeft een gepleisterde voorgevel met hoge ramen, een centrale ingang en een smalle stoep langs een klinkerstraat. Links is een deel van de naastgelegen winkel met het opschrift Schutten zichtbaar. Rechts naast het café staat een gebouw met een grote gemetselde boogpoort.
- Samenvatting reacties
- In de reacties wordt de naastgelegen winkel links herkend als ijzerhandel Schutten. Later zou in dit pand een snackbar hebben gezeten, mogelijk verbonden aan iemand met de bijnaam Zoef de Haas; de naam wordt niet volledig genoemd. Ook wordt gemeld dat Wantia op deze plek heeft gezeten en daarna is verhuisd naar de Beltrumsestraat.
- Trefwoorden
- café, De Klok, Groenlo, Grolsch, bier, horeca, ijzerhandel Schutten, Schutten, snackbar, Wantia, Beltrumsestraat, winkelpand, straatbeeld, gevel
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Ook Wantia heeft daar gezeten, zijn vervolgens verhuisd naar de Beltrumsestraat.
Links daarnaast de winkel van ijzerhandel Schutten. Heeft daarna een snackbar in gezeten. Cor ……..? Bijnaam: zoef de haas.